All for Joomla All for Webmasters

Život nad a pod povrchem kůže

Od narození plní naše pokožka důležité funkce. Je bariérou a obrazem našeho vnitřního stavu. Co nám změny na pokožce mohou říct? Jak zatočit s vyrážkou, ekzémy nebo jak o kůži správně pečovat? Přetěte si náš článek, kde se můžete dozvědět více.

Více zde.

Naše produkty zakoupíte

Naše produkty můžete koupit v síti lékáren v ČR a SR, nebo ve vybraných e-schopech. Jako první začala v Přerově  naše produkty prodávat lékárna u Hygie, která sídlí na Komenského ulici.

 

Více zde.

FUTURE MEDICINE

Společnost FUTUREME MEDICINE ovládá unikátní technologii zpracování krevních proteinů (R.A.F. – Regeneration Accelerator Formula), jehož výstupem je sterilní účinná látka calf blood extract, neboli výtažek z telecí krve, který je součástí našich gelů a krémů. Účinná látka se vyrábí ve sterilní kvalitě.

Více zde.

Zabýváme se distribucí unikátních produktů:

Zabýváme se distribucí unikátních produktů:

Výroba unikátních českých produktů pomocí vlastní špičkové biotechnologie. FUTURE MEDICINE s. r.o. je českým výrobcem vysoce kvalitních produktů PLASMAGEL Future a PLASMACREME Future. Vyvíjíme pro vás další nové velmi zajímavé produkty. Více se dozvíte na stránce o nás a o našich produktech.

Naše produkty

Nabídka našich produktů

využívajících naši unikátní technologii zpracování krevních proteinů (R.A.F. – Regeneration Accelerator Formula), jehož výstupem je sterilní účinná látka calf blood extract, neboli výtažek z telecí krve, který je součástí našich gelů a krémů.

Kosmetika na poškozenou, podrážděnou a porušenou pokožku.

Co stojí za krásnou a zdravou pokožkou?

 

Budoucnost v péči o naši pokožku je PLASMAkosmetika, z lásky k lidem.